چگونه به بازار عسل اعتماد کنم ؟

به دلایل بسیاری شما می توانید به بازار عسل اعتماد کنید، از جمله :

۱- بازار عسل در مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت , معدن و تجارت بعنوان یک سایت قابل اعتماد ثبت شده است و موفق به دریافت نماد اعتماد الکترونیکی شده است می توانید با کلیک بر روی نشان و آیکون آن در صفحه اول ، اعتبارنامه سایت را مشاهده نمایید.

۲- بازار عسل در ستاد ساماندهی پایگاههای اینترنتی ایرانی ثبت شده است .

۳- بازار عسل صرفا یک فروشگاه اینترنتی نمی باشد، هدف اصلی ما ارائه آموزش های عسل درمانی و زنبورداری می باشد و در وهله بعد اقدام به فروش عسل طبیعی می نماییم، عسل های موجود در بازار عسل متعلق به گروه و زنبورستان بازار عسل می باشد و هیچ گونه واسطه ای در این میان وجود ندارد. ما خودمان محصولات طبیعی خودمان را می فروشیم و هیچ گاه یک بنگاه دلالی نبوده و نیستیم.

۴- تمامی اطلاعات مربوطه و مورد نیاز مانند آدرس دفتر، مشخصات اعضای بازار عسل، تلفن های تماس و … در سایت موجود می باشد تا در صورت نیاز بتوانید تماس گرفته و یا حضورا عسل خود را دریافت کنید.

۵- تلاش بازار عسل همواره بر ارائه عسل طبیعی بوده است و وفاداری مشتریان ما گواه بر این امر است، تمامی محصولات موجود در فروشگاه بازار عسل دارای ۷ روز ضمانت می باشد و در صورتی که به هر دلیل رضایت نداشتید می توانید محصول را پس فرستاده و هزینه خود را دریافت کنید.

۶- جهت اعتماد شما کاربران گرامی امکان پرداخت آنلاین در سایت فراهم شده است و با اطمینان کامل می توانید با تمامی کارت های بانکی عضو شتاب خرید خود را انجام دهید ، ضمنا در صورتی که امکان پرداخت آنلاین برای شما وجود ندارد می توانید از امکان پرداخت در محل استفاده کنید تا پس از دریافت محصول، هزینه را به مامور پست تحویل بدهید .

بنابراین با خیال آسوده سفارش خود را ثبت کنید و از عسل طبیعی نهایت استفاده را ببرید.

در کانال تلگرام بازار عسل عضو نیستید؟

آموزش عسل درمانی + کوپن تخفیف
عضو می شوم
هیچ تبلیغات و تبادلی در کانال وجود ندارد.
تلگرام